imtiyazlı forum

Forum sitesi

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

ölümün gölgesi

YazarMesaj
Kübra
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 332
Rep Puanı Rep Puanı : 884
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/04/10
Yaş Yaş : 26
Nerden Nerden : Tokat

MesajKonu: ölümün gölgesi   Perş. Nis. 22 2010, 18:48

saat 10-11 gibiydi.arkadaşım oğuzhan ve adaşı(ikisininde adı oğuzhan)birde ben.canavarlara bayılırdık üçümüz...bize insan mı olmak istersin yoksa canavar mı deseler canavar derdik...bir gece evde yalnızdık her zamanki gibi kendimizi canavar yerine koyup etrafta koşuyorduk.birden...korkutucu bir homurtu duyduk.kaçmamız gerekiyordu ama kıpırdayamıyorduk.bağarmak istiyorduk ama bağaramıyorduk sesimiz çıkmıyordu.bir heykel gibi donup kalmıştık.evimiz mezarlığa yakındı.daha sonra önümüzde bir gölge belirdi.sesi çıkmıyordu ama sesini hissedebiliyorduk.o gece anneannem yoğun bakımdaydı dedemde aynen onun gibi yoğun bakımdaydı.annem ve babam misafirliğe gitmişti.arkadaşlarımın anne babasıda misafirlikteydi.gölge sanki öldürmek istiyordu bizi ama belkide başkasını öldürmek istiyordu.tam o anda arkadaşım mete içeri girdi.ama o donup kalmamıştı.ama gölgeyi görmüştü.gölge bir anda toz oldu.ve mete bu tozu yanlışlıkla soludu.3 gün sonra okula gittik.ve mete zeki değildi ama nedense birden zekileşti.ama vurdumduymaz biride oldu.mete sonradanbu gece tek başımıza kalalım dedi.uygun gördük ama tetikdeydik.çünkü canavarları iyi bilirdik.daha sonra gece evde tek başımızdaydık.tam o anda telefon aldık.anneannem vefat etmiş.1 dk sonra yine bir telefon dedemde vefat etmişti.daha sonra mete dışarı çıktı bir ses duyduk sanki biri çığlık atıyordu.ses mezarlıktan geliyordu hemen mezarlığa koştuk.oda ne bir insan kafası hemde metenin!oğuzhan bağırdı.ileride bir mezartaşı gördük şöyle yazıyordu.ELBET BİR GÜN ÖLÜM ONU PENÇESİNE ALACAK HERKEZİ.AMA ARKADAŞINIZI ÖLÜM DEĞİL ÖLÜMÜN GÖLGESİ ALDI.HERKEZ KORKAR ÖLÜMDEN AMA BİR GÜN HERKEZ METEYE KATILACAK HERKEZ.AMA ÖNCE ÖLÜMÜ HİSSEDECEKSİN.!!
biraz incelemeden sonrabu yazının meteye ait olduğunu gördük acaba mete mete miydi?o sırada gölgeden çıkan tozun aynısı vardı mezarda.!acaba mete gerçekten mete miydi?düşünceli eve giderken metenin annesini aradık.
-aloooo
-efendim
-metenin annesi sizmi siniz
-evet
-metee... metee...
-evet yavrum söyle hadi meteye ne oldu
-metee...
zavallı kadın şok olacaktı dilimiz dönmüyordu...
-metenin öldüğünü mü söyleyeceksiniz
-nereden bildiniz daha öleli dakikalar oldu
-ben geçen akşam rüyamda bir gölge gördüm.gölge bir yazı yazdı.
-ne yazdı
-elbet bir gün öleceksiniz ölümün gölgesinden kimse kaçamaz!!!!
o günden beri meteyi düşünüyoruz.

------------------------------
http://imtiyazliforum.forumdizini.com

ölümün gölgesi
1 sayfadaki 1 sayfası