imtiyazlı forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

imtiyazlı forum

Forum sitesi

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarkan Peta için çıplak

YazarMesaj
ayşe arslan
Co-admin
Co-admin
ayşe arslan

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 236
Rep Puanı Rep Puanı : 1350
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/04/10
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : tokat
Lakap : kardelen ayşe/ minik kuş

Tarkan Peta için çıplak Empty
MesajKonu: Tarkan Peta için çıplak   Tarkan Peta için çıplak I_icon_minitimeCuma Nis. 23 2010, 10:11

Şarkıcı, derneğin sitesine verdiği röportajda ise bir düzine köpeği sokaklardan kurtardığını açıkladı.

PETA’yı kızdırmıştı

“Come Closer” albümünün kapak fotoğrafı için kürk giyen Tarkan, hayvan hakları örgütü PETA tarafından kınanmıştı. “Keşke o kürkü giymeseydim” diyen ünlü şarkıcı, bu durumu fırsata çevirmeyi başardı ve dünya çapında faaliyet gösteren dernekle dikkat çekici bir işbirliğine imza attı. Tarkan, PETA Almanya’nın, “Düşman değil, dost olun. Sahiplenme ve kısırlaştırma hayat kurtarır!” sloganıyla organize ettiği reklam kampanyası için poz verdi.

Evimde 4 köpeğim var

Tarkan, PETA’nın internet sitesine de bir röportaj vererek hayvan haklarına saygı duyulmasını istedi. şarkıcı, o röportajda bilinmeyen bir yönünü de anlattı: “Son birkaç senede Türkiye’de sokaklardan bir düzine köpeği kurtardım. Bazılarını arkadaşlarıma verdim, bazılarına ise evimde bakıyorum. Şu an sokaktan kurtarılmış dört köpeğim var. İsimleri Efe, Carmella, Johnita ve Jackie. İstanbul dışındaki çiftlik evimde benimle kalıyorlar.”

Tarkan Peta için çıplak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ****** için söylenenler
» Bir gün için kim olmak isterdiniz?
» seksendört için hazırladığım slayt
» Göksel TTNET Konserleri için sahnede!
» DOSTLUK YADA ARKADAŞLIK SENİN İÇİN NEYİ İFADE EDER?